Lista szkoleń wg specjalizacji

Bezpieczeństwo IT

Wtorek z Fortinet - FortiWeb -Ochrona aplikacji (CRM, SAP, E-commerce), portali e-usług

Szkolenie przeznaczone głównie dla klientów końcowych jako wprowadzenie do technologii Fortinet. W czasie prezentacji omówione zostaną najważniejsze funkcje platformy FortiWeb z przykładami zastosowania. Prezentacja obejmuje konfigurację funkcji, wizualizację ich działania oraz wyników z zarejestrowanych zdarzeń. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań.

Prowadzący Grzegorz Wilk

Najbliższy termin: 2020-10-27 10:00

Wzmocnij proces uwierzytelniania użytkowników narzędziami WALLIX

WALLIX przedstawia dwa nowe rozwiązania w obszarze kontroli dostępu (WALLIX Authenticator) i zarządzania tożsamością użytkowników (WALLIX Trustelem). Podczas webinaru opowiemy m.in o tym, jak możemy się bezpiecznie logować z jednego miejsca do określonego zbioru aplikacji oraz jak wzmocnić proces logowania stosując dwu lub wieloskładnikowe uwierzytelnianie użytkowników.

Prowadzący Artur Świacki

Najbliższy termin: 2020-10-29 12:00

Poczuj się bezpiecznie jak najwięksi. Nowy FortiOS 6.4 - nowe opcje.

Posiadasz rozwiązanie FortiGate lub zastanawiasz się nad tym rozwiązaniem? Upewnij się, że skorzystasz z najnowszego oprogramowania FortiOS 6.4, które wraz z podłączonym FortiSwitch dostarczy dodatkowych mechanizmów bezpieczeństwa dla twojej sieci, a użytkownicy zostaną zabezpieczeni przed nowymi kampaniami phisingowymi skierowanymi do polskich użytkowników.

Prowadzący Artur Madejski

Najbliższy termin: 2020-10-26 10:00

DMS - zarządzanie obiegiem dokumentów

Aktualnie nie ma dostępnych szkoleń z danej specjalizacji

Obrazowanie medyczne

Aktualnie nie ma dostępnych szkoleń z danej specjalizacji

Pamięci masowe i serwery

Prezentacja nowego demolabu Veracomp - Red Hat

W trakcie webinaru zaprezentujemy nowe środowisko testowe firmy Veracomp, powstałe celem prezentacji rozwiązań Red Hat. Opowiemy krótko o koncepcji, jego powstawaniu oraz ostatecznej formie. Zaprezentujemy zarówno rozwiązania sprzętowe, jak i softwarowe, które składają się na środowisko demonstracyjne. Oczywiście pokażemy także, co można przy jego pomocy osiągnąć.

Prowadzący Arkadiusz Galarowicz

Najbliższy termin: 2020-10-27 11:00

Backup Friday z Betacom

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Backup Friday organizowane wspólnie z naszymi Partnerem firmą Betacom.

Porozmawiamy o wyborze najkorzystniejszych rozwiązań proponowanych przez marki HPE oraz Commvault, które warto stosować do backupu danych w różnorodnych środowiskach.

Prowadzący Cezary Bies

Najbliższy termin: 2020-10-23 10:00

Najszybsze macierze w najlepszej cenie, czyli Dorado V6!

Spotkanie online, podczas którego zostaną zaprezentowane najważniejsze funkcjonalności oraz promocje cenowe dla rozwiązań Huawei Dorado V6. Przedstawimy najciekawsze zastosowania tych macierzy w konkretnych scenariuszach firmowej infrastruktury. Będzie również możliwość zadawania pytań oraz skorzystania z promocji dedykowanej dla uczestników webinaru!

Prowadzący Michał Wielgus

Najbliższy termin: 2020-10-28 10:00

Produkty dla użytkowników domowych / SOHO

Aktualnie nie ma dostępnych szkoleń z danej specjalizacji

Sieci i zarządzanie infrastrukturą IT

Netgear M4250 - linia przełączników dla sektora AV

Tym razem wprowadzimy Państwa w świat PRO AV, który wraz z rozwojem technik multimedialnych wymusił na producentach sprzętu sieciowego stworzenie specjalistycznych narzędzi, umożliwiających streaming Audio i Video w niespotykanej dotąd jakości usług przy zapewnieniu uproszonej obsługi dotąd bardzo skomplikowanych zagadnień. 

Prowadzący Przemysław Narewski

Najbliższy termin: 2020-10-22 10:30

Jak umiejętnie zarządzać zasilaniem w serwerowni? Listwy PDU.

Szkolenie, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak umiejętnie zarządzać zasilaniem w serwerowni z użyciem Listwy PDU. Opowiemy o tym czym jest jednostka dystrybucji zasilania (PDU), przedstawimy zalety stosowania listew i ich rodzaje oraz omówimy nowości produkowe. Podczas szkolenia odbędzie się konkurs z nagrodami.

Prowadzący Andrzej Wróbel

Najbliższy termin: 2020-11-04 11:00

Advantech dla logistyki i branż usługowych

Szkolenie, podczas którego porozmawiamy o urządzeniach oraz przykładowych projektach realizowanych z wykorzystaniem technologii Advantech.

Tym razem skupimy się na zastosowaniach w logistyce oraz w innych branżach usługowych.

Prowadzący Sławomir Janczewski

Najbliższy termin: 2020-10-30 10:00

Systemy audiowizualne i Digital Signage

Kontrolery do ścian wideo - podstawy

W kolejnej części ABC Dystrybucji Sygnału AV powracamy do tematu kontrolerów do ścian wideo. Podstawowym zadaniem będzie odpowiedź na pytania takie jak: "co to jest kontroler", "jakie są jego najważniejsze parametry" oraz "jak dobrać kontroler do ściany wideo".

Prowadzący Adam Kaczmarek

Najbliższy termin: 2020-10-23 09:45

KVM - od czego zacząć?

W kolejnej edycji ABC Dystrybucji sygnału AV poruszony zostanie temat wychodzący poza dotychczasowe ramy – rozwiązania KVM. W tego typu instalacjach obok sygnału wideo równie istotną rolę pełni także dystrybucja sygnału sterującego z klawiatury i myszy. O KVM opowie Michał Kulesza z ATEN Polska.

Prowadzący Michał Kulesza

Najbliższy termin: 2020-10-29 10:00

Infrastruktura telekomunikacyjna

Poly Lens - co, jak i dlaczego

Poly Lens to platforma chmurowa ułatwiająca zapanowanie nad posiadanymi terminalami Studio X i G7500 oraz telefonami konferencyjnymi Trio. Webinar przybliży możliwości platformy i pokaże, jak można wykorzystać ją w codziennej pracy.

Prowadzący Łukasz Klibisz

Najbliższy termin: 2020-11-16 10:00