Lista szkoleń pokaż szkolenia dla PartnerówBackup Friday z Betacom

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Backup Friday organizowane wspólnie z naszymi Partnerem firmą Betacom.

Porozmawiamy o wyborze najkorzystniejszych rozwiązań proponowanych przez marki HPE oraz Commvault, które warto stosować do backupu danych w różnorodnych środowiskach.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-23 10:00

Czas trwania: 150 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Wtorek z Fortinet - FortiWeb -Ochrona aplikacji (CRM, SAP, E-commerce), portali e-usług

Szkolenie przeznaczone głównie dla klientów końcowych jako wprowadzenie do technologii Fortinet. W czasie prezentacji omówione zostaną najważniejsze funkcje platformy FortiWeb z przykładami zastosowania. Prezentacja obejmuje konfigurację funkcji, wizualizację ich działania oraz wyników z zarejestrowanych zdarzeń. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-27 10:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Prezentacja nowego demolabu Veracomp - Red Hat

W trakcie webinaru zaprezentujemy nowe środowisko testowe firmy Veracomp, powstałe celem prezentacji rozwiązań Red Hat. Opowiemy krótko o koncepcji, jego powstawaniu oraz ostatecznej formie. Zaprezentujemy zarówno rozwiązania sprzętowe, jak i softwarowe, które składają się na środowisko demonstracyjne. Oczywiście pokażemy także, co można przy jego pomocy osiągnąć.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-27 11:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Najszybsze macierze w najlepszej cenie, czyli Dorado V6!

Spotkanie online, podczas którego zostaną zaprezentowane najważniejsze funkcjonalności oraz promocje cenowe dla rozwiązań Huawei Dorado V6. Przedstawimy najciekawsze zastosowania tych macierzy w konkretnych scenariuszach firmowej infrastruktury. Będzie również możliwość zadawania pytań oraz skorzystania z promocji dedykowanej dla uczestników webinaru!

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-28 10:00

Czas trwania: 45 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Wzmocnij proces uwierzytelniania użytkowników narzędziami WALLIX

WALLIX przedstawia dwa nowe rozwiązania w obszarze kontroli dostępu (WALLIX Authenticator) i zarządzania tożsamością użytkowników (WALLIX Trustelem). Podczas webinaru opowiemy m.in o tym, jak możemy się bezpiecznie logować z jednego miejsca do określonego zbioru aplikacji oraz jak wzmocnić proces logowania stosując dwu lub wieloskładnikowe uwierzytelnianie użytkowników.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-29 12:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Jak umiejętnie zarządzać zasilaniem w serwerowni? Listwy PDU.

Szkolenie, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak umiejętnie zarządzać zasilaniem w serwerowni z użyciem Listwy PDU. Opowiemy o tym czym jest jednostka dystrybucji zasilania (PDU), przedstawimy zalety stosowania listew i ich rodzaje oraz omówimy nowości produkowe. Podczas szkolenia odbędzie się konkurs z nagrodami.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-11-04 11:00

Czas trwania: 30 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Nowość w ofercie Vertiv - ACS 8000 z modemem 4G.

Podczas webinaru przedstawimy nowość w ofercie Vertiv - ACS 8000 z modemem 4G. Opowiemy kilka słów o portfolio Avocent, przypomnimy czym są konsole serwerów, zaprezentujemy zalety rozwiązania i jego zastosowanie.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-11-05 10:00

Czas trwania: 30 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Poly Lens - co, jak i dlaczego

Poly Lens to platforma chmurowa ułatwiająca zapanowanie nad posiadanymi terminalami Studio X i G7500 oraz telefonami konferencyjnymi Trio. Webinar przybliży możliwości platformy i pokaże, jak można wykorzystać ją w codziennej pracy.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-11-16 10:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły