Lista szkoleń pokaż szkolenia dla PartnerówNetgear M4250 - linia przełączników dla sektora AV

Tym razem wprowadzimy Państwa w świat PRO AV, który wraz z rozwojem technik multimedialnych wymusił na producentach sprzętu sieciowego stworzenie specjalistycznych narzędzi, umożliwiających streaming Audio i Video w niespotykanej dotąd jakości usług przy zapewnieniu uproszonej obsługi dotąd bardzo skomplikowanych zagadnień. 

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-22 10:30

Czas trwania: 90 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Kontrolery do ścian wideo - podstawy

W kolejnej części ABC Dystrybucji Sygnału AV powracamy do tematu kontrolerów do ścian wideo. Podstawowym zadaniem będzie odpowiedź na pytania takie jak: "co to jest kontroler", "jakie są jego najważniejsze parametry" oraz "jak dobrać kontroler do ściany wideo".

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-23 09:45

Czas trwania: 45 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Backup Friday z Betacom

Zapraszamy serdecznie na spotkanie Backup Friday organizowane wspólnie z naszymi Partnerem firmą Betacom.

Porozmawiamy o wyborze najkorzystniejszych rozwiązań proponowanych przez marki HPE oraz Commvault, które warto stosować do backupu danych w różnorodnych środowiskach.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-23 10:00

Czas trwania: 150 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Poczuj się bezpiecznie jak najwięksi. Nowy FortiOS 6.4 - nowe opcje.

Posiadasz rozwiązanie FortiGate lub zastanawiasz się nad tym rozwiązaniem? Upewnij się, że skorzystasz z najnowszego oprogramowania FortiOS 6.4, które wraz z podłączonym FortiSwitch dostarczy dodatkowych mechanizmów bezpieczeństwa dla twojej sieci, a użytkownicy zostaną zabezpieczeni przed nowymi kampaniami phisingowymi skierowanymi do polskich użytkowników.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-26 10:00

Czas trwania: 30 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Wtorek z Fortinet - FortiWeb -Ochrona aplikacji (CRM, SAP, E-commerce), portali e-usług

Szkolenie przeznaczone głównie dla klientów końcowych jako wprowadzenie do technologii Fortinet. W czasie prezentacji omówione zostaną najważniejsze funkcje platformy FortiWeb z przykładami zastosowania. Prezentacja obejmuje konfigurację funkcji, wizualizację ich działania oraz wyników z zarejestrowanych zdarzeń. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-10-27 10:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły