Lista szkoleń (Sieci i zarządzanie infrastrukturą IT)Nowości w Web Access/SCADA + Edgelink

WebAccess to środowisko do budowy aplikacji dostarczane przez Advantech. Jedną z najpopularniejszych jest SCADA. Podczas szkolenia zaprezentujemy, jak łatwo można zintegrować urządzenia IoT z oprogramowaniem SCADA aby zbierać dane z procesów. Ponato porozmawiamy o Edgelink - bezpłatnym oprogramowaniu Advantech, które służy do integracji z routerami oraz gateway'ami. 

Zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-07-10 10:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Nowości w WISE-PaaS 4.0

WISE-PaaS to środowisko cloud computing dostarczane przez Advantech. Stanowi ono bardzo elastyczną platformę do akwizycji i przetwarzania danych oraz do ich wizualizacji.

Podczas szkolenia przedstawimy, jak w prosty sposób zintegrować urządzenia IoT Advantech ze środowiskiem WebAccess SCADA zlokalizowanym w WISE-PaaS.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-07-17 10:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły


Wyzwania zdalnego zarządzania cyfrową przestrzenią roboczą - Matrix42 rozwiąże Twoje problemy

W obecnej sytuacji gospodarczej, praca zdalna to znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorstw oraz pracowników i ogromne wyzwanie dla administratorów IT. Podczas naszego spotkania omówimy główne problemy, jakie stoją przed administartorami IT oraz przedstawimy sposoby ich rozwiązania wraz z pokazem live demo oprogramowania.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2020-07-24 11:00

Czas trwania: 90 minut

Zgłoś udział
Zobacz szczegóły